Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Populārākie apskates objekti Jūrmalā:

Jūra – Jurmala Apartment atrodas 300 m no jūras.

Dzintaru koncertzāle – 800 m attālumā atrodas Dzintaru koncertzāle, kas ir Latvijā populāra koncertu un sarīkojumu norises vieta, kā vasaras sezonā, tā arī ziemas laikā. Sīkāka informācija: šeit.

Jomas iela – 150 m no Jurmala Apartment atrodas gājējiem paredzētā Jomas iela. Atpūtnieku iecienīta pastaigu un maltīšu ieturēšanas vieta.

Dzintaru Mežaparks – 1 km attālumā no Jurmala Apartment atrodas Dzintaru Mežaparks un skatu tornis. Parkā atrodas bērnu laukumi, celiņi skrituļslidotājiem – vasarā, ziemā – slēpotājiem un gājējiem, skeitparks, strītbola laukumi, kafejnīcas u.c. aktivitātes. Parks atvērts visu gadu.

Jūrmalas pilsētas muzejs – 350 m attālumā atrodas Jūrmalas pilsētas muzejs, kas apmeklētājiem pastāstīs par Jūrmalas kūrorta pirmsākumiem un attīstību no 19. gadsimta beigām līdz pat mūsdienām. 

Līvu akvaparks – 5 km attālumā no Jurmala Apartment atrodas ielākākais slēgtā tipa akvaparks Ziemeļeiropā, kurš darbojas visu cauru gadu! Sīkāka informācija: šeit.

Star Cinema Jūrmala – 5 minūšu gājienā, atrodas 2 zāļu kinoteātris – galerijā Korso, kas piedāvā ne tikai izcilu skaņu un attēlu, bet arī komfortablus krēslus, kvalitatīvu iekārtojumu un oriģinālu dizainu. Seko līdzi seansiem facebook: Star Cinema Jūrmala.


Lielā Ķemeru tīreļa taka – Lielā Ķemeru tīreļa taka ir populārākais apskates objekts Ķemeru Nacionālajā parkā, kur var iepazīt augsto purvu un tā iemītniekus. Brauciens ar automašīnu aizņems 45 minūtes. Pastaigu cienītāji, pa takas laipu, var doties 1,4 km vai 3,4 km maršrutos, lielākā balva būs skatu platforma, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz purva ainavu mazliet no augšas. Sīkāka informācija šeit.

Sabiedriskais transports – autobuss un pasažieru vilciens atrodas 500 m no Jurmala Apartment. Sīkāka informācija: Autobusu satiksme vai vilcienu kustība